Tuesday, June 19, 2018
Home Authors Posts by Fokusi

Fokusi

355 POSTS 0 COMMENTS

Block title

REKLAMO KETU

LAJMET E FUNDIT

Zvicra e shqiptarëve merr një pikë të madhe kundër Brazilit

Kombëtarja e Zvicrës ka arritur që të marrë një barazim jashtëzakonisht të vleshëm ndaj Brazilit. Zvicra dhe Brazili luajtën baras me rezultatin 1-1 në Rostov...

Njihuni me biznesmenin vushtrrias që çdo vit dhuron nga 200 mijë euro për bamirësi...

Biznesmeni nga qyteti i Vushtrrisë, Naser Imeri, çdo vit dhuron nga 200 mijë euro për bamirësi. Ai këtë javë ishte i ftuar në emisionin "N’Kosovw...

Kurti: Hilmi Haradinaj, luftës për çlirimin e Kosovës ia dha katër gjeneralë e dy...

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka ngushëlluar familjes Haradinaj, për vdekjen e Hilmi Haradinajt, babait të kryeministrit. Kurti, përmes një postimi në "Facebook", e...