8 këngëtarë interpretojnë këngën “Oj Kosovë, oj Shqipni” (video)

0
398

Me rastin e Ditës së flamurit, Ilir Berani i ka bërë bashkë tetë këngëtarë të njohur shqiptarë për ta interpretuar këngën dedikuar kësaj feste.

Shkurte Fejza, Dani, Gili, Xeni, Edona Lllalloshi, Malësori, Violeta Kukaj, dhe Ylli Demaj, janë ata që e interpretojnë këngën ‘Oj Kosovë, Oj Shqipni’./Fokusi.info/