Admir Mehmedi shënon gol të bukur për Zvicrën

0
244

Zvicra është duke e mposhtur 3-0 Gjibraltarin, me golat e Zakaria, Mehmedi dhe Rodrigez, shkruan fokusi.info.

Goli i shqiptarit Admir Mehmedi u shënua në minutën e 43-të.