Afrim Muçiqi dhe Lendita Selimi sjellin bashkëpunimin e suksesshëm

0
341

Projektet muzikore të festave të fund vitit po publikohen dita-ditës, e secila në suksesin e vet.

Bashkëpunimi i fundit vjen mes këngëtarit Afrim Muçiqit dhe këngëtares Lendita Selimi, të cilët kanë sjellë hitin e radhës, shkruan Veriu.info.

Dëgjojeni këngën këtu: