Agnesa Vuthaj vjen me një ndryshim drastik në pamjen e saj

Ish-miss Kosova, Agnesa Vuthaj vazhdon të jetë miss i bukurisë, shkruan ORAvip.
Vuthaj është në ndër me të komentuarat në publik, jo vetëm për veshjet e saj të veçanta, por edhe për linjat dhe fytyrën e bukur.
Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.
E sot ajo ka bërë një postim ku shihet nga frizerka dhe po duket tejet bukur.