Agneta Gucati vjen me këngën jam e vogël mërgimtare

0
260

Agneta, një vajzë e re në moshë por me talentin dhe angazhimin e saj për muzikën dhe dashurinë për vendlindjen vjen me një këngë që tregon mallin për Kosovën dhe familjen.

Agneta që tani jeton në mërgim sjell këtë këngë mjaft emocionuese./Fokusi.info/