Ajaxi Dhe Real Madridi – Drejtpërdrejt

673
Në stadiumin ‘Johan Cruijff’, Ajax pret Real Madridin për të zhvilluar ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Shiko ndeshjen live në këtë link

bankai.stream/rnaw2.php