Aksident i rëndë në afërsi të AKI-së

0
126

Sot rreth orës 17:00 ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në afërsi të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë.

Klan Kosova mëson se një person ka pësuar lëndime trupore si pasojë e këtij aksidenti dhe se i njëjti është dërguar në spital për trajtim.