Aksident i rëndë në Burrel, vdes shoferi 40-vjeçar (Emri)

0
407

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur orët e para të mëngjesit në rrugën nacionale Baz-Burrel, në vendin e quajtur baza e asfaltimit.

Si pasojë e aksidentit mësohet të ketë humbur jetën shtetasi Besim Daçi rreth 40 vjeç. Rrethanat e aksidentit janë ende të paqarta. Paraprakisht thuhet se mjeti me të cilin udhëtonte Daçi ka dalë nga rruga.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e aksidentit të rëndë./shekulli/