Aksident i rëndë në magjistralen Tetovë-Gostivar, një i vdekur dhe disa të lënduar

0
390

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rënd trafiku në Magjistralen Tetovë-Gostivar, me ç’rast i vdekur ka mbetur një person dhe disa të tjerë të lënduar.

Ekipet policore dhe gjykatësi hetues janë në vendngjarje.

Informata më të hollësishme pritet gjatë ditës.