Aksident i rëndë në Shtime, rrokulliset kamioni (Foto)

0
160

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në qytetin e Shtimes. Atje një kamioni është rrokullisur.

Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, shoferi i kamionit ka pësuar lëndime të rënda, shkruan Indeksonline.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.