Aksident i rëndë trafiku në Vushtrri

639

Në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, gjegjësisht në qytetin e Vushtrrisë ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy veturash. Si pasojë e këtij aksidenti dyshohet se ka edhe persona të lënduar, shkruan Gazeta Express.

Aksidenti ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë, ku dëmet e veturave të aksidentuara duket të jenë të mëdha.

Sipas dëshmitarëve që ndodheshin në vendin e ngjarjes në kohën e aksidentit, ka edhe persona të lënduar.

Foto dhe video nga vendi i ngjarjes: