Aksident komunikacioni në hyrje të Obiliqit

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në hyrje të Obiliqit.

Sipas fotogravive të dërguara nga lexuesit e “fokusi.info”  në këtë aksident janë përfshirë dy vetura: një veturë e tipit “Passat” dhe një veturë e tipit “BMW” (xhip).

Nuk është raportuar për ndonjë të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe njësitet e trafikut të Policisë së Kosovës.