Aksident në afërsi të Badovcit, katër të lënduar

0
260

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur pak minuta më herët në rrugën Gjilan – Prishtinë, në afërsi të Badovcit.

Sipas dëshmitareve, kater persona kanë qenë në veturë, por për fat kanë arritur të shpëtojnë me lëndime të lehta, shkruan Reporteri.net.

Shkaktar i aksidentit dyshohet të jetë mjegulla e madhe dhe mos përshtatja e shpejtësisë në raport me kushtet atmosferike.