Aksident në autostradën Shkup-Tetovë

550

Një aksident  i rëndë ka ndodhur në autostradën Shkup-Tetovë,  përcjell Tetova1.

Aksidenti ka ndodhur para disa minutave, ku shoferi i një veture ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur.

Në bazë të informacioneve që kemi , dëmet janë vetëm materiale, shkruan Tetova1.

Policia ka arritur në vendngjarje dhe po heton rastin.