Aksident në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë

0
256

Një aksident duket të ketë ndodhur para një ore në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, saktësisht te rruga që lidha magjistralen me rrugën për në fshatin Samadrexhë

Nga pamjet e para shihen patrullat policore në vendngjarje dhe veturat e aksidentuara, shkruan vushtrriaonline.

Ende nuk ka informacione zyrtare për aksidentin.