Aksident në Prishtinë: Përplaset autobusi me një veturë

0
168

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Ilir Konushevci” në vendin e njohur “te Plepat” në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirësh një autobus dhe një veture, si pasojë e këtij aksidenti janë shkaktuar kolona të gjata trafiku, shkruan Insajderi.

Policia dhe ndihma e shpejtë ka dalur në vendin e ngjarjes ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.