Aksident në Skenderaj, pesë persona të lënduar rëndë

0
285

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajit.

5 persona kanë pësuar lëndime, ku tre janë në gjendje të rëndë.

Policia dhe Emergjenca kanë dal në vendin e ngjarjes.

Indeksonline do të ju mbaj të informuar rreth këtij rasti.