Aksident te konviktet në Prishtinë (foto)

891

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë tek konviktet në Prishtinë.

Në këtë aksident janë përfshirë një motocikletë dhe një automjet, njofton Klan Kosova.

Në redaksi kanë arritur pamje nga ky aksident, policia ende nuk ka informacione.

Foto nga Kllankosova.tv: