Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Podujevë

0
426

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë-Podujevë, konkretisht në fshatin Lupç.

Në bazë të fotografive të dërguara nga dëshmitarët, shihet se në këtë aksident janë përfshirë një kamion dhe një furgon.

Sipas dëshmitarëve në këtë aksident ka edhe persona të lënduar.

Ndërkohë, Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.