Aksident zinxhiror, dyshohet për të lënduar

0
248

Një aksident zinxhiror ka ndodhur në qytetin e Prizrenit mes disa veturave. Dyshohet për të lënduar, përderisa në vendin e ngjarjes kanë dalë policia.

Dëshmitarët thonë se janë mbi dhjetë vetura që janë përfshirë në këtë aksident. Sipas tyre, dyshohet se deri te aksidenti ka ardhur për shkak se disa vetura e kanë tejkaluar shpejtësinë duke bërë gara mes vete në një zonë ku shpejtësia e lejuar është 40 km/h, shkruan fakte plus.

Në këtë pjesë ka shumë biznese dhe qarkullim të qytetarëve

FaktePlus ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes