Aksidentohet dy automjete në Istog (FOTO)

0
265

Një aksident mes dy automjeteve ka ndodhur sot në Istog.

Në fotot e dërguara nga një lexues i Ballkani.info, shihet furgoni dhe vetura e aksidentuar.

Ende nuk dihet nëse të aksidentuarit kanë pësuar lëndime trupore, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe pjesëtarët e Policisë së Kosovës. /Ballkani.info