Aksidentohet me frezë, humb jetën 62-vjeçari

0
763

Një 62 vjeçar ka humbur jetë këtë të shtunë në Fier si pasojë e një aksidenti me frezë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Fratar të Mallakastës, ku mjeti prerës ka dëmtuar duke i sjellë vdekjen 62 vjeçarit Rushit Brahimaj.

Sipas informacioneve viktima kishte marrë plagë të ndryshme në pjesë të trupit dhe një gjymtyrë duke bërë që pavarësisht dërgimit në spital ai të mos u shpëtojë plagëve të marra./Vizionplus.tv/