Aksidentohet Princ Leka, përfundon në spital

0
294

Princ Leka trashëgimtari i fronit mbretëror të Shqipërisë, raportohet se ka pësuar një aksident.

Ai ka pësuar thyerje të krahut dhe për pasojë ka përfunduar mbrëmjen e sotme, në spitalin e Traumës, në Tiranë.

Princ Leka është aksidentuar lehtë në rrethana të paqarta, duke dëmtuar edhe krahun.

Pasi i është drejtuar spitalit, Princi Leka mori ndihmën e parë. Tani gjendja e Princit është stabilizuar.