Am Fly Prishtina me Trade Air dhe Eurowings me çmimet më të lira për fundvit

0
227

Am Fly Prishtina me kompanitë Trade Air dhe Eurowings iu ofrojnë çmimet më të lira në treg për festat e fundvitit nga Gjermania, Zvicra, Suedia dhe Finlanda për në Prishtinë, shkruan Fokusi.info.

Të afrojmë familjarët me njëri-tjetrin – me sigurinë maksimale, komoditetin dhe çmimet e arsyeshme – ky është zotimi ynë. Për ta arritur këtë gjë, ne bashkëpunojmë vetëm me partnerë cilësorë, seriozë dhe të dëshmuar në udhëtimet ajrore.

Ne punojmë shumë dhe me përkushtim që t’u ofrojmë më të mirën klientëve tanë.

Prandaj, mos hezitoni, por rezervoni fluturimin tuaj.

Rezervimet e biletave mund të bëhen:

Tel: +49 1590 183 7745 Gjermani (Viber)
✆ Tel: +46 40 692 87 98 Suedi
✆ Tel: +49 174 322 7646 Gjermani

Website: https://www.amflyprishtina.de/

E mail: [email protected]

Për detaje më të hollësishme, hyni në faqen e facebook-ut:

https://www.facebook.com/Reiseangentur/?ref=page_internal

Artikull i sponzoruar