Argjentina Ramosaj dhe Seven Saraqi publikojnë këngë “Pa Ty” (VIDEO)

Këngëtarja Argjentina Ramosaj është rikthyer fuqishëm në muzikë pas një pauze të gjatë.
Ajo së pari erdhi me një bashkëpunim me reperin e njohur Vig Poppa, ndërsa këtë herë ajo është bashkuar me këngëtarin Seven Saraqi për ta sjellur këngën “Pa Ty”.
Kënga, e cila është finalizuar me videoklip sjell bashkëpunimin e tyre të parë, ndërsa Argjentina par pak kohësh solli edhe një këngë solo “A ma jep”, e cila u mirëprit nga adhuruesit të kënëgtares.

https://www.youtube.com/watch?v=CSMgPq2JakQ