Argjentina Ramosaj dhe Seven Saraqi publikojnë këngë “Pa Ty” (VIDEO)

0
757
Këngëtarja Argjentina Ramosaj është rikthyer fuqishëm në muzikë pas një pauze të gjatë.
Ajo së pari erdhi me një bashkëpunim me reperin e njohur Vig Poppa, ndërsa këtë herë ajo është bashkuar me këngëtarin Seven Saraqi për ta sjellur këngën “Pa Ty”.
Kënga, e cila është finalizuar me videoklip sjell bashkëpunimin e tyre të parë, ndërsa Argjentina par pak kohësh solli edhe një këngë solo “A ma jep”, e cila u mirëprit nga adhuruesit të kënëgtares.