Arnold Schwarzenegger përfshihet në aksident/ Shikoni videon

0
99

Aktori i njohur Arnold Schwarzenegger u përfshi në një aksident me makinë në Los Angelës bën të ditur zëdhënësi i tij.

Aksidenti u shënua mbrëmjen etë premte, dhe një person mbeti i plagosur tha policia e Los Angelës.

Policia nuk ka përcaktuar ende shkakun er aksidentit ndërkohë që aktori i njohur ka qenë drejtuesi i makinës tip SUV.