Arrestohen pesë gra për përleshje në Prishtinë

0
197

Sot rreth orës 13:00, pesë gra janë përfshirë në një përleshje në rrugën “Shpëtim Robaj” në Prishtinë.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, duke shtuar se të njëjtat janë dërguar në stacion policor për intervistim.

“Rreth orës 13:00, kemi pranuar informatën për një përleshje në rrugën “Shpëtim Robaj” në Prishtinë. Aktualisht palët e përfshira në rast pesë persona (femra), janë shoqëruar në stacionin policor dhe janë duke u intervistuar nga ana e policisë”.