Arsenal triumfoi ndaj Napolit (Video)

0
237

Arsenal ka mposhtur me rezultatin 2 – 0 skuadrën e Napolit, para tifozëve të vet në ‘Emirates Stadium’.

Golat për skuadrën e Arsenal u shënuan nga Aaron Ramsey në minutën e 15-të dhe Lucas Torreira në minutën e 25-të.

Ndeshja e kthimit do të luhet javën e ardhshme.