Arsenali dhe Villarreali – Shiko këtu ndeshjen

0
59

Sot janë në orar për t’u zhvilluar ndeshjet e dyta apo kthyese në kuadër të fazës gjysmëfinale në Ligën e Evropës.

Pas ndeshjeve gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, radha është për ato të Ligës së Evropës, të cilat pritet të na mësojnë me dy finalistët.

Roma është nikoqire e Manchester Unitedit në Olimpico dhe kërkon befasinë pas humbjes 6-2 në ndeshjen e parë.

Në ndeshjen tjetër, Arsenali e pret Villarrealin në Emirates dhe synon ta shkrijë humbjen 2-1 të javës së kaluar. Të dy ndeshjet pritet të fillojnë nga ora 21:00./Kosovari

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE