Arsenali kalon në epërsi ndaj Napolit (Video)

0
247

Arsenali dhe Napoli po luajnë në kuadër të Evropa Ligës në stadiumin ‘Emirates’ në Londër, raporton Fokusi.info.

Arsenali ka kaluar në epërsi me golin e Aaron Ramsey në minutën e 15-të për 1 – 0.

Ja goli i Ramsey: