Atalanta po e turpëron Juventusin, i shënon dy gola të shpejtë (Video)

Atalanta dhe Juventus po përballen në kuadër të Kupës së Italisë.

Vendasit kanë arritur t’i shënojnë dy gola ndaj ‘Zonjës së Vjetër’ në minutën e 37-të dhe 39-të, raporton fokusi.info.

Golat për Atalantan i realizuan Timothy Castange dhe Duvan Zapata.

https://www.youtube.com/watch?v=L7nJpY6JX7k