Autori i vrasjes në Ferizaj, dyshohet të jetë një 17-vjeçar

0
307

Policia njoftoi se ka arrestuar një të dyshuar për vrasjen që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Ferizaj ku është qëlluar për vdekje 25-vjeçari me iniciale M.A.

Personi i ndaluar është 17-vjeçari me iniciale Sh.R. dhe aktualisht është në fazën e intervistimit.

Po ashtu, policia tha se kanë gjetur dhe konfiskuar armën me të cilën dyshohet se është kryer vepra.