Babai sulmon me thikë të birin

0
380

Me thikë e ka sulmuar babai djalin e tij në Ferizaj.

Sipas Policisë së Kosovës, viktima nga sulmi ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretmant mjekësor në QKUK.

“Viktima mashkull ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht me mjet të mprehtë-thikë nga prindi i tij . Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK”, thuhet në raportin e Policisë.