Bajram Gecaj ‘godet’ VV-në: “zoti u dhashtë bereqet n’tru”!”

0
268

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Bajram Gecaj ka sulmuar ashpër Lëvizjen Vetëvendosje .

“Atyre që shajnë dhe kërkojnë bashkëpunim njëkohësisht …. “zoti u dhashtë bereqet n’tru”!” shkruan Gecaj në Facebook.

Kujtojmë se mes këtyre subjekte ka patur replika të vazhdueshme që pas fitores në zgjedhjet e 6 tetorit.

Postimi i plotë: