Barcelona – Chelsea, formacionet zyrtare

Barcelona dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e kthimit në 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve.

Në ndeshjen e parë ekipet barazuan me rezultat 1-1.

Takimi në Camp Nou nis me fillim prej orës 20:45.

Formacionet e të dyja skuadrave: