Barcelona kaloi në epërsi ndaj Gironës (Video)

Dueli i vlefshëm për xhiron e 21-të të Primera Divisionit spanjoll po luhet në mes Gironës dhe Barcelonës.

Barcelona ka shënuar golin e epërsisë ndaj Gironës si mysafir.

Golin e ka shënuar Semedon Nelson në minutën e 9-të.