Barcelona – Real Sociedad (Drejtpërdrejt)

Sonte me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Real Sociedadit në stadiumin ‘Camp Nou.

Katalunasit janë nikoqir të baskëve në ndeshjen e vlefshme të javës së 33-të në La Liga.

Skuadra e Ernesto Valverdes synon t’i kthehet fitores në kampionat pas barazimit befasues ndaj Huescas në javën e fundit.

http://ripple.is/football/9849-barcelona-vs-real-sociedad-la-liga-live-stream-watch-online-tv-channel-time

http://www.tvkita.me/2018/09/play-3.html