Barcelona shënon dy gola brenda një minute kundër Levantes (Video)

0
511

Barcelona ka shënuar dy gola brenda një minute kundër Levantes në “Copa del Rey”.

Është Ousman Dembele ai që ka shënuar të dy golat në minutën e 30-të dhe 31-të.

Kjo është ndeshja e rikthimit, pasi që ndeshjen e parë Levante ka fituar me rezultat 2-1.