Beçë Cufaj në maratonën e Berlinit, me fanelë të Adem Jasharit

0
97

Ish-gazetari, publicisti dhe ish-ambasadori, Beçë Cufaj ka marrë pjesë në maratonën e vrapimit në Berlin të Gjermanisë.

Ajo që bien në sy ishte maica me fytyrën e komandantit legjendar, Adem Jashari. Kjo maratonë ishte e gjatë 42km.

“Me Bacin n’Maraton! #berlinlegend #berlinmarathon2022”, ka shkruar ai.