Befasohet Liverpool nga Southampton (video)

0
444

Southampton dhe Liverpool janë duke luajtur në kuadër të xhiros së 33-të të Premier Ligës.

Shane Long ka kaluar në epërsi skuadrën vendase në minutën e 9-të për rezultatin 1 – 0.

Liverpoolit i duhet patjetër fitorja nëse dëshiron të mbesë ende në garë për titullin e Premierligës.

Ja goli i Long: