Bujar Qamili dhe Korab Shaqiri sjellin këngën “Verë dhe dashni” (Video)

0
91

Këngëtari i njohur, Bujar Qamili dhe këngëtari, Korab Shaqiri, kanë sjellë këngën e tyre më të re.

Ky bashkëpunim titullohet “Verë dhe dashni”.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka bërë Korab Shaqiri.