Buraku dhe Grupi Fama sjellin këngën e re “Shokë do mbesim” (video)

0
498

Buraku dhe Grupi Fama kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Këngëtari i njohur Burak Vehapi dhe Grupi Fama kanë sjell këngën e re “Shokë do mbesim”.

Ky projekt i Burakut është realizuar me një videoklip të veçantë, i publikuar tashmë në kanalin YouTube.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka bërë Valon Biba kurse për orkestrimin është përkujdesur Wirusi.

Buraku shquhet për zërin e tij melankolik, i cili pëlqehet mjaft shumë për projektet që realizon.