Capital T publikon këngën e re (VIDEO)

0
80

Capital T ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga mban titullin “Diego” dhe vjen me videoklip në stadium realizuar nga Sekuencë.

Në muzikë kanë punuar Panda ndërkaq për tekstin u kujdes vet Trimi.