Dy gola të shpejtë në ndeshjen Norwich – Chelsea (Video)

0
256

Skuadra e Chelsea-t po luan si mysafir i Norwich City-t.

Chelsea fillimisht ka kaluar në epërsi qysh në minutën e 3-të përmes Abraham.

Por, skuadra e Norwich reagoi shpejt dhe barazoi rezultatin në minutën e 6-të për 1- 1 përmes Cantwell.

Ja goli i Abraham:

Ja goli i Cantwell: