“Çmendet” Juventus, super ofertë për Neymar

0
277

Sipas gazetës ‘AS’, Juventus mund ti ofrojë Paulo Dybala dhe 100 milionë euro PSG, për të blerë Neymar.

E përditshmja iberike bën të ditur se në rast të dështimit të negociatave me Barcelonën, Juventus do të futej në merkato për transferimin më të bujshëm të kësaj merkato.

Oferta e Juventus duket se i pëlqen Leonardo dhe është i gatshëm ta pranoj por është Neymar ai i cili për momentin dëshiron vetëm Barcelonën.