Colorado Rapids heq dorë nga sulmuesi shqiptar Shkëlzen Gashi

0
390
Skuadra amerikane Colorado Rapids ka bërë të ditur se ka hequr dorë nga sulmuesi shqiptar, Shkëlzen Gashi.
Kontratës së futbollistit 30 vjeçar i ka ardhur fundi pas tre vjetësh dhe skuadra ka vendosur që mos t’ia vazhdojë kontratën, shkruan Goal.
“Ne duam ta falënderojmë Shkëlzenin për shërbimin e tij gjatë tre sezoneve të fundit dhe ne i dëshirojmë atij më të mirën”, ka shkruar klubi amerikan në Twitter.