Conor McGregor i çudit të gjithë! Uron vëllain për ditëlindje me flamurin shqiptar

0
203

Pas humbjes fatale ndaj amerikanit Dustin Poirier, Conor McGregor po rikuperon veten pak e nga pak. Në përballjen me Poirier, irlandezi theu këmbën dhe tani do t’i duhet disa kohë për t’iu rikthyer sërish mundjeve në ring.

Por edhe pse me pushime, McGregor poston çdo ditë foto dhe video në rrjetet e tij sociale për fansat që mezi po e presin rikthimin e tij. Në një postim të fundit në InstaStory, irlandezi i ka çuditur të gjithë, por më shumë ne shqiptarëve.

McGregor ka uruar vëllain e tij për ditëlindje me një foto ku janë të bashkë dhe në urim shkruhet: Urime ditëlindja vëllai im( një flamur irlandez, një gjethe tërfili dhe një flamur shqiptar).

Nuk dihet se përse e ka vënë McGregor flamurin tonë në foton me vëllain e tij dhe as se çfarë e lidh me të.