Dalin pamjet, momenti kur i riu shqiptar tenton të hidhet nga pallati

0
235

Kanë dalë pamjet e rënda të të riut i cili tentoi këtë të enjte të hidhej nga banesa së tij në Durrës.

Klan ka përcjellë pamjet, ku shikohet sesi punënjësit e policisë kanë mundur ta shpëtojnë të riun, teksa ky i fundit rezistonte pasi kërkonte të hidhej nga lartësia.

28 vjeçari më tutje është dërguar në spitalin e qytetit dhe dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.